Skuter Elektrik

 • Mankeel Silver Wings

  Krahë argjendi Mankeel

  Dizenjuar nga Porsche/gomë e madhe pneumatike 10''/Trup i lehtë i fshehur plotësisht

 • Mankeel Steed

  Mankeel Steed

  Gjermane e sigurt standarde/Trupi i lehtë/frena e këmbës së rrotës së pasme

Dërrasë sërfi elektrike

Mankeel News

 • Mankeel electric surfboard W7 officially launched for summer sales season of 2022

  Dërrasë sërfi elektrike Mankeel W7 e lançuar zyrtarisht për sezonin e shitjeve verore të vitit 2022

  Si një kompani teknologjike inovative, bazuar në përvojën e akumuluar në industrinë e skuterave elektrike, ne inovuam dhe zhvilluam një tjetër pllakë lundruese elektrike vitin e kaluar që u sjell më shumë argëtim njerëzve — Mankeel Electric Surfboard W7. Mankeel W7 miraton një dizajn të ri të integruar, të lehtë...

 • Italian magazine Sardabike reviews Silver Wings Youtube video

  Revista italiane Sardabike rishikon videon e Silver Wings në Youtube

  Videoja e rishikimit e marrë nga revista italiane që shqyrtoi skuterët tanë elektrikë Silver Wings më parë tani është ngarkuar në internet, ju lutemi klikoni në videon më poshtë për të parë Nëse jeni të interesuar në mbulimin e kësaj reviste të skuterëve tanë elektrikë, ju gjithashtu mund të shkoni në...

 • French YouTube bloggers review Mankeel Silver Wings

  Blogerët francezë të YouTube shqyrtojnë Mankeel Silver Wings

  Videoja e re e rishikimit të MK006 është përsëri këtu. Kësaj radhe është video rishikimi i blogeres franceze në Youtube ZERORIDE. Krahasuar me blogerët e mëparshëm që shqyrtuan skuterët tanë elektrikë, videoja e ZERORIDE tenton të fokusohet në aspektet praktike të performancës si distanca e frenimit. , rehati hipur...

 • American Youtuber review Mankeel Silver Wings

  Rishikimi amerikan i Youtuber Mankeel Silver Wings

  Një youtuber profesionist amerikan i rishikimit të skuterëve elektrikë, kanali ID Electric Vehicles testuar dhe rishikuar së fundmi në skuterin tonë elektrik Mankeel Silver Wings. Kanali i blogerit në Youtube fillimisht ishte i përqendruar në skuterë elektrikë me fuqi të lartë jashtë rrugës, por kur ai pa Mank tonë unik...

 • Live show of International eCommerce Supply Chain Fair on September 23

  Shfaqja e drejtpërdrejtë e Panairit Ndërkombëtar të Zinxhirit të Furnizimit të Tregtisë elektronike më 23 shtator

  Më 23 shtator 2021, ne do të marrim pjesë në ekspozitën ndërkombëtare të tregtisë elektronike ndërkufitare, e cila do të zgjasë nga data 23 shtator deri më 25 shtator. Numri ynë i stendës është B8102-B8103. Nëse ndodheni në Shenzhen, jeni shumë të mirëpritur të vizitoni ekspozitën tonë, të inspektoni produktet dhe të diskutoni për bashkëpunimin...

Lini Mesazhin Tuaj