Електричен скутер

 • Mankeel Silver Wings

  Сребрени крилја Mankeel

  Дизајнирано од Porsche/10 "голема пневматска гума/Целосно скриено лесно тело

 • Mankeel Steed

  Mankeel Steed

  Германски безбедно стандардно/Лесно тело/Ножна сопирачка на задното тркало

 • Mankeel Pioneer(Private model)

  Mankeel Pioneer (Приватен модел)

  Голема гума од 10 сантиметри солидна гума/водоотпорен контролер за батерија/Робустен каросерија на скутер

 • Mankeel Pioneer(Shared model)

  Mankeel Pioneer (Заеднички модел)

  Голема гума од 10 сантиметри солидна гума/IP68 водоотпорен контролер за батерии/GPS -следење

 • More Shared models

  Повеќе заеднички модели

  Целосна конфигурација на системот за снабдување и производство/Модел на проект/Спецификации за прилагодување

Електрична даска за сурфање

Mankeel News

 • Italian cycling magazine Sardabike MTB reviews Mankeel Silver Wings

  Италијанскиот велосипедски магазин Sardabike MTB ги разгледува Mankeel Silver Wings

  Неодамна, Sardabike MTB, италијанско професионално списание за електрични велосипеди, го прегледа нашиот нов електричен скутер Silver Wings. Отпрвин, ова списание секогаш се фокусирало на написи за производи за велосипеди. Нашиот електричен скутер производ Silver Wings е многу почестен ...

 • Mankeel new off-road electric scooter are coming soon

  Наскоро доаѓа Mankeel нов теренски електричен скутер

  Во моментов работиме на развивање на електричен скутер надвор од патот. Првичната спецификација на производот што ја планиравме е 4000W дво-погон, батерија од 25Ah, батерија со голем капацитет, и водоотпорниот рејтинг на контролната група на батерии ќе го продолжи стандардот за спецификација на нашиот Mankeel electr ...

 • Welcome to join our electric scooter free Giveaway event on Facebook

  Добредојдовте да се придружите на нашиот настан за бесплатни подароци со електричен скутер на Фејсбук

  За да го прославиме нашиот нов бренд за електрични скутери, Mankeel започна ново патување со висок квалитет и високи перформанси како главна насока, планираме да одржиме бесплатен настан за подароци за нови производи. Подароците се нашите новоразвиени и пласирани Mankeel Silver Wings и Mankeel Steed. Еден за секој, ...

 • Be our friend

  Биди наш пријател

  Добредојдовте да ги следите нашите социјални медиуми. Покрај прикачувањето и објавувањето на најновите вести за нашата компанија и производи, од време на време ќе одржуваме и разни активности за подарување. Во меѓувреме, ние сме исто така многу среќни што комуницираме со вас на тие онлајн платформи и ги слушаме вашите повратни информации за нашите пр ...

 • New look, new journey

  Нов изглед, ново патување

  Како сосема нов електричен скутер под технологија Шенжен Менке, електричен скутер Mankeel, неговите три нови електрични скутери со верзија на потрошувачка верзија Mankeel Silver Wings, Mankeel Steed и Mankeel Pioneer претрпеа безброј прецизно истражување и развој, ажурирање и дебагирање. Сега е ал ...

Оставете ја вашата порака